Budowa domu jednorodzinnego - Oferta nr45642 - Oferteo.pl
 

Budowa domu jednorodzinnego


Cena do uzgodnienia

Specjalizujemy się w budownictwie jednorodzinnym a w szczególności w budowie nowoczesnych, superenergooszczędnych domów jednorodzinnych wykonywanych w technologii szkieletowej. Usługi świadczymy na terenie całego kraju. Posiadamy wieloletnie doświadczenie, pozytywne opinie od naszych Klientów oraz bogatą dokumentację zdjęciową z naszych budów. Jesteśmy firmą rodzinną dbającą o bardzo staranne wykonywanie powierzonych nam inwestycji. Każdy dom budujemy jak dla siebie bo zdajemy sobie sprawę, że dla większości naszych Klientów jest to inwestycja na całe życie.
W ciągu roku wykonujemy kilka domów co pozwala nam dokładnie nadzorować każdą inwestycję i aktywnie w niej uczestniczyć.
Naszym Klientom służymy doradztwem oraz załatwiamy w Ich imieniu wszelkie sprawy i formalności aby w spokoju mogli zajmować się swoimi codziennymi obowiązkami i aby budowa domu nie była dla nich zbyt dużym obciążeniem.
Na naszych budowach panuje zawsze ład i porządek, absolutnie NIE TOLERUJEMY picia alkoholu, a nasi pracownicy to nie są przypadkowi ludzie ale w większości fachowcy z wieloletnim doświadczeniem oraz nierzadko technicznym wykształceniem wyższym.
Zapewniamy krótki czas realizacji inwestycji oraz bardzo konkurencyjne ceny!

Polska
 
 


Liczba wyświetleń strony: 1751